fbpx

HELITEHNIKA 
MÜÜK JA PAIGALDUS

HELITEHNIKA
MÜÜK JA PAIGALDUS

Lahendused igas suuruses ettevõtetele

Lahendused igas suuruses ettevõtetele

Helitehnika müük eeldab igale suuremale või erisoovidega projektile individuaalselt lähenemist. Juhul kui teie soovid ei ole nii keerukad ning tegemist on väiksema äripinnaga, oleme loonud mõned valmiskomplektid, mida on võimalik kohe osta:

[et_pb_shop _builder_version=”4.4.3″ custom_padding=”||0px|||”][/et_pb_shop]

Tehtud tööd

Tehtud tööd

Oleme paigaldanud helitehnikat nii väiksematele kui ka suurematele äripindadele.

N

Efektiivne helisüsteemi disain

}

Kiire tarne- ja paigaldusaeg

3 - Aastane garantii paigaldatud Monacor toodetele

Professionaalsed lahendused Sinu projektile

Professionaalsed lahendused Sinu projektile

Oleme võimelised pakkuma helitehnikat kas väikestesse kontoritesse või isegi kaubanduskeskustesse. Võtke meiega ühendust, et leida ka endale sobiv lahendus.

Restoranid ja Baarid

Tagasihoidlik muusika restoranis, tõeliselt võimas ja selge kõla tantsupõrandal, usaldusväärne ja mitmekülgne helitehnika live-kontsertite jaoks.

Sport, Vaba aeg ja Tervishoid

Kasuta meie helitehnikat oma spordisaalis, -võistlustel või lihtsalt erinevate vaba aja veetmise võimaluste juures, näiteks juhenda kliente muuseumis digitaalse giidi abil.

Jaekaubandus

Poodide ja supermarketite haldajad peavad konkurentsis püsimiseks looma eripäraseid ja väljapaistvaid kontseptsioone. Põhjalikult läbimõeldud helitehnika müügialale valimine on võtmetähtsusega element kindlustamaks kliendirahulolu ja ettevõte edukuse.

Kontorihooned ja konverentsiruumid

Konverentsidel, loengutel, ja presentatsioonidel on üks ühine eesmärk: Sõnum peab olema selgelt kuuldav ja heli võimalikult naturaalne.

Koolid

Koolides õpilaste või tudengite võimalikult suure kaasatuse saavutamiseks on sõnumist selge arusaadavus kriitilise tähtsusega. Stuudio taasesitus peab olema naturaalse kõlaga, et vältida kurnavat kuulamiskogemust.

hiljutised tööd:

hiljutised tööd:

Alusta juba täna
Ütle tere!

Alusta juba täna
Ütle tere!

Jäta oma kontaktid ja meie esindaja võtab Sinuga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval.